Місія весільного організатора

Знайомство з кожною парою, яка приходить в наш офіс, починається із  запитання «А навіщо нам весільний організатор?». Це абсолютно природньо, адже перед замовленням будь-якої послуги, Ви прагнете якнайбільше дізнатися про неї.

Щоб зрозуміти необхідність укладення договору з організатором весіль, давайте познайомимося ближче з цією професією.

Наречена Аня

Послуга організатора весіль

На перший погляд нічого складного в підготовці весілля немає – треба замовити ресторан, узгодити меню, подбати за оформлення, подати заяву в РАЦС, розіслати запрошення. Насправді, коло питань набагато ширше, їхня кількість може раптово вибити Вас з колії.

Наприклад, вибір ресторану. Здавалося б, інтер’єр приємний, дівчина-адміністратор мило посміхається, а щось бентежить водночас.  Що робити? Пошукати відгуки про заклад в інтернеті? А якщо половина з них – позитивні, а інша – ну зовсім нікудишня? Як прийняти рішення? Як зекономити бюджет? Як правильно спланувати весільний день…

Поради фахівця стануть як ніколи доречними. Адже він вже проводив весілля у цьому закладі, тому неупереджено розповість про його плюси та мінуси, а заразом підсумує: бути чи не бути Вашому бенкету тут. Окрім того організатор розпише правильний таймінг… Це лише три ключові питання. А решта?

У певний момент Ви зрозумієте, що насправді підготовка займає чимало часу, а найголовніше – нервів. Тому виходить, що головна складність підготовчого періоду – психологічна. Адже кожна наречена мріє про те, щоб все пройшло ідеально, а для цього потрібно добряче попрацювати. Ні коханий чоловік, ні батьки, ні навіть подруги повністю не зрозуміють, наскільки складно всім займатися самотужки! В цей момент, як ніколи важливо, щоб поруч була спокійна та врівноважена людина. Вона зможе вислухати та зрозуміти. Власне, в цьому і полягає робота весільного організаторазняти тягар відповідальності і допомогти майбутньому подружжю знайти душевний спокій. Впродовж всього періоду підготовки організатор стає не просто найманим фахівцем, а, в першу чергу, однодумцем, який  підтримає Вас на шляху до заданої мети.

Які ж завдання весільного організатора?

повністю контролювати процес підготовки до Вашого заходу. Давайте детально розглянемо, як це відбувається.

Ви заповнюєте весільну анкету, розповідаєте власне бачення майбутнього торжества. На підставі Ваших побажань та мрій ми спільно створюємо стилістику весілля та попередньо окреслюємо план підготовки.

Приступаємо до реалізації задуманого:

 • Пишемо похвилинний сценарний план (таймінг) весільного дня.
 • Обираємо майданчики для фотосесій, реєстрації шлюбу та банкету.
 • Обговорюємо весільне меню.
 • Підбираємо авто для кортежу.
 • Продумуємо образи наречених, підбираємо весільну сукню, аксесуари (в тому числі ручної роботи). Для реалізації образів підшукуємо відповідного рівня перукаря та візажиста.
 • Розробляємо дизайн весільних запрошень, стиль та оформлення весілля (текстиль, флористика, посадкові картки, подарунки, план розсадки гостей).
 • Пишемо сценарій виїзної церемонії та тексти обітниць.
 • Шукаємо підрядників, аніматорів, ді-джеїв та гурти.
 • Визначаємо музичний стиль свята.
 • Замовляємо фото та відеозйомку.
 • Займаємося постановкою весільного танцю молодих, танцю друзів та подруг молодих.
 • Допомагаємо з організацією парубочого та дівич-вечора.
 • Замовляємо весільний торт та солодощі на кенді-бар.

В день весілля організатор контролює своєчасне виконання всіх процесів, оформлює майданчики. Стежить за тим, щоб були в наявності важливі предмети – шпильки, нитки, парасолька на випадок негоди, вологі серветки, а для найчутливіших – нашатир та валеріана в компактній аптечці. Перелік можна продовжувати…

Що ж залишиться робити Вам? Відпочивати та готуватися до першого спільного свята з коханим!