Не як у всіх - задайте свій тон весіллю!

   Не як у всіх… Що може зробити Ваше весілля особливим та індивідуальним !?
Першим важливим етапом під час підготовки до весілля є створення та вибір локації омріяного дня. Красива стильна сучасна та, яка запам’ятовується і не як у всіх – хочете, щоб про ваше весілля говорили саме так? Зробіть ставку на незвичайну локацію – місце проведення весільної вечірки, якщо по-простому. Саме ця складова весілля здатна задати тон святу, налаштувати всіх запрошених на правильну весільну хвилю і об’єднати всі ваші святкові задумки та ідеї в ідеальне торжество – таке, про яке ви мріяли все своє життя.
Вибираючи ідеальне місце для проведення весільної церемонії і подальшого святкування цієї події, варто врахувати кілька важливих нюансів. Ви не зобов’язані дотримуватися стандартів, намагаючись вмістити фантазію, що рветься на волю в загальноприйняті рамки. Локація з родзинкою – дах житлового будинку, лісова галявина або територія середньовічного замку – може стати цікавою і незвичною альтернативою традиційному бенкетному залу. Обрана локація це як чистий аркуш паперу, дозволяє створити будь-яку весільну казку. У той час як віддаючи перевагу ресторану, молодим доведеться втиснути свою казку в уже наявні “рамки” закладу – в його формат і обстановку. А зробити це ідеально часом не під силу навіть організатору весіль.

Задумка повинна бути реалізована в прикрасах, створених для весільної вечірки, і доповнена антуражем місця її проведення. Все має перегукуватися, відбиватися один в одному і бути тісно пов’язаним невидимою ідейною ниткою. Єдине звучання має бути у всьому – від бутоньєрки жениха до текстилю і весільної порцеляни.
Для реалізації всього задуманого, дуже важливо правильно вибрати того, хто зможе зробити цей день особливим, і головне – щоб можна було повністю довіритись. Професійні організатори весіль – це люди з досвідом, які добре знають, як правильно організувати і втілити в життя будь-які ідеї.

Тож не бійтеся на час розлучитися з мегаполісом, не соромтеся їхати і відвозити своїх гостей подалі від асфальту і метушливого міського мурашника. Адже це можливість зробити нехай і маленьку, але все-таки подорож, здивувавши друзів і близьких ексклюзивним місцем проведення весільної вечірки. І не морочте собі голову дрібною копіткою роботою – довірте найскладніше досвідченим організаторам і талановитим декораторам з івент-агентства. Вам же залишиться найважливіше і найприємніше – отримувати задоволення від грамотно організованої підготовки початку сімейного життя.