Замовляли оригінальне весілля ?!

Весілля – це дивовижний день у житті молодої сім’ї: очі молодят сяють від щастя, а все навколо здається незабутнім і казковим. Саме тому, щоб не зіпсувати враження від свята, потрібно продумати всі моменти до дрібниць і прикласти всі зусилля, щоб цей день став незвичайним! Чому б не внести в стандартні сценарії щось яскраве, оригінальне, що б відрізняло весілля від сотень інших і запам’яталося молодятам та їх гостям на довгі роки!

Про незвичайне весілля зараз мріє багато молодят, оскільки зараз на піку популярності творчий початок і індивідуальність. Незвичайна весільна церемонія, а також торжество дуже актуальні, коли пара та їхні батьки мають не консервативні погляди і мають намір провести цей довгоочікуваний день нестандартно.
Кому ж до душі припаде таке оригінальне весілля?! Зазвичай людям, які цікавляться всім унікальним, не бояться ризикувати, а також не хвилюються про думку оточуючих. Адже більшість родичів може не зрозуміти, чому молодята обмінюються обручками під водою!


То все таки, звичайне чи оригінальне весілля організовувати ?! Щоб зрозуміти це, потрібно визначитися з тим, що ми розуміємо під традиційними, звичайними весіллями та яке ж нестандартне ?! На традиційному весіллі завжди відомий сюжет його розвитку: викуп нареченої нареченим, розпис у РАГСі, прогулянка по пам’ятних місцях міста, урочистий бенкет в кафе чи ресторані з подарунками та привітаннями для молодих. Такі весілля підходять парам зі строгими життєвими принципами і консервативними поглядами.

А от до незвичайних весіль відносяться весілля, коли не дотримується подібний порядок або ж дотримується, однак у видозміненій формі. В основному незвичайні весілля вирішують організовувати нестандартно мислячі люди, у яких цікаве хобі чи професія в житті.
Пропонуємо вашій увазі підбірку оригінальних ідей для весілля:

Міняємо географію свого місця
Досить незвично зареєструвати шлюб в іншому місті, адже навіть сама подорож туди може стати святом. Можна вибрати улюблене місто нареченої або нареченого, часто молоді зупиняють свій вибір на столиці або ж місті, у якому відбулося їх знайомство.
Підкоряємо гірські вершини
Оригінально буде проходити весілля на вершині гори, зокрема, якщо молодята захоплюються альпінізмом. Подібний вибір може символізувати вершину їх взаємних почуттів і політ від любові між небом і землею.
Весілля в національному стилі
Оригінальною альтернативою традиційному весіллю, яка має сподобатись і молодими, і людям старшого віку – є весілля у національному стилі. Вікові обряди, звичаї і традиції стануть незабутньою подією не тільки для молодят, а й для їхніх гостей. А смачна національна кухня і колоритне вбрання доповнять свято.

Морські весілля
Якщо захоплення молодят – дайвінг, то вони можуть розписатися і обмінятися обручками під водою, а після цього негайно відправитися в медовий місяць в якусь екзотичну країну.
Байкерське весілля
Прекрасним прикладом нестандартного весілля є байкерське весілля. Коли одним із захоплень нареченого або нареченої є мотоцикли і важка музика, то вони вирішать зробити так, щоб їх весілля відображало ці інтереси. При цьому кортеж складається з великої кількості мотоциклів, традиційну прогулянку замінює поїздка по трасі, торжество проводиться не в ресторані, а в стилізованому барі або на природі. Медовий місяць молодята можуть провести на мотоциклах, адже для них романтика – дорога, що потопає в заході.
Нестандартно можна підійти і до вибору часу весільної церемонії. Якщо молоді є шанувальниками творіння Брема Стокера, то можуть захотіти розписатися вночі. Залишається вирішити єдину проблему – умовити співробітників РАГСу, а при цьому головне – бажання.


Варіантів для нестандартного весілля сила-силенна: під водою, в повітрі, на мотоциклах. Головне – визначитися з варіантом, який ідеально відповідає саме вам, щоб повною мірою насолодитися цим прекрасним днем і отримати море задоволення.
 Нехай ваше весілля стане самим незвичайним днем вашого спільного життя, наповненим приємними сюрпризами та подарунками!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *