Освідчення - яким воно має бути?!

Як освідчитися дівчині? Багато чоловіків, які готові для серйозних стосунків, замислюються над цим питанням. Адже така подія відбувається не кожен день, можна сказати, це серйозний поворот і важливий етап у житті пари на шляху створення сім’ї. Як красиво освідчитися дівчині, зробити це так, щоб ця подія запам’яталася, була яскравою, приємною і до того ж із позитивною відповіддю коханої?

З чого почати?
Напевно, найважливішим символом любові, нагадуванням про день, коли вона погодилася стати Вашою дружиною, є каблучка. Маленький, але такий значимий аксесуар. Тому, першим кроком на шляху до пропозиції є вибір цієї самої каблучки. Якщо Ви, покладаючись на свій суворий чоловічий смак, вирішили купити каблучку самостійно, гарненько придивіться, які прикраси носить Ваша кохана. Передбачається, що цю каблучку вона буде вдягати і після весілля, а може, навіть постійно носитиме, тому прикраса повинна їй подобатися і відображати її внутрішній світ. Класика, гламур, вінтаж, етнічні прикраси … Що любить Ваша дівчина? Це ж стосується кольору і металу. Біле, рожеве або жовте золото, можливо, платина? Найбільш класичним варіантом заручної каблучки є діамант в красивій дорогій оправі. Якщо ж Ваша дівчина завжди мріяла про сапфір, рубін або смарагд, можливо, прийшов час зробити цю мрію реальністю. При покупці каблучки важливо правильно вгадати розмір пальчиків улюбленої. Тут можна підключити її подруг або визначити його самостійно.

Як оригінально освідчитися: видовищний варіант
Уникаючи буденності, можна просити руки і серця на очах у всіх людей. Звичайно, за умови, що коханій сподобається така загальна увага до її персони. Тут важливий ефект шоу і видовища. Встати на коліна з протягнутим букетом у руці на багатолюдній вулиці – для багатьох хлопців уже подвиг, який не залишиться непоміченим дівчиною. Або вийти на сцену під час концерту, або попросити мікрофон у артистів в ресторані, або заспівати про своє кохання в караоке, або розповісти про свої почуття до неї на радіо, або адресувати їй пропозицію руки і серця на білборді в центрі міста. До речі, для більшого ефекту можна звернутися до професійних аматорів.

Оригінальна пропозиція руки і серця
Фільм для коханої
Це ідеальна пропозиція руки і серця для актрис або дівчат, які захоплюються кінематографом. Чоловікові потрібно трошки постаратися, підключити друзів або фахівців і зняти невеликий відео-ролик – 3-5 хвилин. У фільмі викласти свою історію, зізнатися в любові і зробити в кінці пропозицію. Сьогодні в епоху прогресивних технологій таке відео можна зняти навіть на телефон. Далі належить вибрати, як показати цей фільм дівчині. Якщо вона не любить публічних заяв, можна влаштувати домашній сеанс кіно. Якщо ж ні, пропозицію можна зробити ефектніше. Запросіть її в кінотеатр, попередньо домовившись про запуск свого трейлера перед справжнім фільмом. В кінці піднесіть каблучку і квіти.

Політ на повітряній кулі
Цей спосіб зробити оригінальну пропозицію руки і серця, мабуть, дуже багатий емоціями і адреналіном. Бюджетним такий сценарій точно не назвеш, але чого не зробиш заради задоволення своєї коханої. Перед польотом на повітряній кулі поцікавтеся, чи немає у Вашої коханої страху перед висотою. Важливо пам’ятати, що такі заходи не проводяться в погані погодні умови. Але зате, якщо на вулиці буде сонячно і безвітряно, Ваша пропозиція стане одним з найбільш неймовірних і найбільш захоплюючих моментів в її житті. Фраза «Будь моєю дружиною», вимовлена ​​в небі – що може бути оригінальніше і романтичніше?

Пропозиція руки і серця – флешмоб
Для організації такого заходу Вам обов’язково потрібно буде підключити або танцювальну студію, або друзів і родичів. Рушайте з дівчиною на прогулянку в яке-небудь громадське місце. Нехай вона ні про що не підозрює, коли вас оточить натовп, тоді і зробите свою постановку. Можна придумати додаткові декорації, наприкінці у Вас повинен з’явитися букет і заповітна коробочка з каблучкою. Виглядає все це приголомшливо.


Якщо ж ви неодмінно хочете оминути банальності та зробити важливий крок ефектно, радимо звернутися до наших фахівців. Вони допоможуть придумати і організувати цікаве та оригінальне освідчення, як у кращих фільмах!