Шарм французької романтики - весілля в стилі "Прованс" !

Закохані, яким хоча б раз довелося побувати на узбережжі Середземного моря в провінції Прованс, назавжди в пам’яті збережуть чарівні почуття, відчуття і емоції, які подарував цей регіон Франції. Безкраї поля з квітучою лавандою, простота архітектурних будівель, гостинність людей приваблюють всіх, тому весілля в стилі Прованс стає все популярнішим. Молодята, плануючи торжество, бажають організувати вишукане, шикарне захід, де аристократичний стиль і простота з’єднані воєдино, що надає святу особливого шарму.

Шлюбну церемонію також краще провести на відкритому повітрі. Доріжку, стільці та арку оздоблюють лавандою та іншими польовими квітами. Жодного золота та шовку, адже основними характеристиками провансу є стриманість та витонченість. Фотозону також варто організувати надворі. Для неї згодяться: цікавий столик, старовинна друкарська машинка, конверти з французькими марками, вінтажна валіза та ін. В якості компліментів гостям на весіллі у стилі прованс зазвичай дарують лавандове мило або симпатичні баночки з медом чи запашними прованськими травами.

Вміле поєднання романтики, простоти і ніжності стилю прованс дозволить втілити в життя будь-які весільні ідеї і створити незабутнє торжество. Весілля в стилі “Прованс”, неодмінно надихне вас, залишить в серцях молодят і гостей відчуття чогось світлого, радісного і легкого. А саме таким і повинно бути це свято.