Мрії, які перетворюємо в реальність

Вибір місця святкування весілля – це важливий і відповідальний крок, тому що від місця безпосередньо залежить комфорт гостей, а також витрати на декор. Коли мова заходить про весілля, то в 90% випадків в уяві постає зал ресторану, тому що так уже повелося, що це найпоширеніше місце проведення весілля. Але не варто перебувати в полоні у стереотипів, адже насправді, потенційних місць для твого торжества набагато більше.
Сьогодні сучасні пари відходять від звичайних ресторанів та намагаються знайти оригінальну локацію, яка більше запам’ятається та виділиться серед інших. Не маєте ідей? Тоді пропонуємо організувати Ваше весілля в одному із цих чудових та незвичайних місць:
Замок, палац, старе помістя. Весілля, організоване в таких історичних місцях, обов’язково вразить і запам’ятається на все життя, адже переваг дійсно багато: дивовижний інтер’єр приміщення, гарний ландшафт, самітність, розкішні фони і пейзажі для фотографій.

Пляж, берег річки, озера. Узбережжя може стати найромантичнішим і красивим місцем для проведення весілля. Правильний декор додасть місцю ще більшої казковості і гармонії. Розкішна водна гладь може стати відмінним фоном для красивої і душевної церемонії, а подбавши про шатра, ви можете організувати тут і фуршет для ваших гостей.
На даху. Одне з найромантичніших місць для проведення весілля – там, де найближче до зірок. Вибирайте дахи будинків і тераси красивих ресторанів.

Театри. Добре вписуються в загальну тематику весілля чоловічий та жіночий театральні маски в якості оформлення. В театрі надзвичайно урочиста атмосфера в залі (для весілля – саме те!). І навіть запах інший, ні з чим не порівнянний – театральний!
Органна зала. Безумовно, такі зали практично є в будь-якому місті. Це дуже незвичайне і красиво місце. Тут ми влаштуємо для вас красиву виїзну церемонію і легкий фуршет для гостей. Насолоджуйтеся тишею і спокоєм цього місця, а церемонію супроводжуватиме душевна музика, зіграна на фантастичному музичному інструменті – органі.
Фруктовий сад, виноградники. Дуже гармонійне місце для проведення весільної церемонії – романтичне і красиве. Крім цього, в кожен з сезонів весілля в фруктовому саду є особливим: навесні – прекрасні квітучі дерева, влітку – зелень і перші фрукти, восени – щедрі дари природи (яблука, сливи, груші і т.д.). Весільна церемонія в такому місці по-особливому казкова.
Вибір місця проведення весілля – це вже половина справи, воно диктує стилістику свята, обмежує або ж розширює можливості для святкування. Тому обирайте те, яке припаде Вам до душі, місце, про яке Ви можливо колись мріяли… Не можете визначитись? Тоді телефонуйте нам та проконсультуйтесь щодо нюансів організації та оформлення Вашого весілля !

 

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *