Тренд нового сезону - камерне весілля

Все більше і більше молодих пар відмовляються від нав’язаного родиною стереотипу, що весілля має бути на 100-150 осіб. І обирають проведення весілля для найближчих друзів та рідних у кількості на 15 – 20 осіб. Камерне весілля – один з трендів нового сезону, на ньому не буває чужих та випадкових людей, бо запрошується не більше 20 гостей.Розглянемо основні плюси :
Ваші найрідніші створять душевну атмосферу, ви зможете приділити увагу кожному з ваших гостей. На вашому весіллі не буде людей, яких ви не знаєте;
Таке весілля набагато легше організувати, на відміну від традиційного;
Ви значно зменшите витрати на банкет, а тому у вас більше грошей буде на реалізацію ваших мрій, наприклад на вишукані страви, на неймовірно гарний декор чи флористику;
Формат такого весілля- не більше 4 годин. Кохані відразу зможуть відправитись у шлюбну подорож після банкету;
У вас буде більше часу для весільної фотозйомки;
Виїзну церемонію шлюбу можна провести у найдивовижніших місцях, кількість ваших гостей дозволяє це зробити;

Мінуси :
Хтось може образитись, що не був запрошений, для такої людини не буде аргументом, що ваше весілля камерне. Ви ніколи не зможете вгодити всім, а тому не переймайтеся. Мрійте та робіть!
Не рідко буває таке, що гості відмовляться в останній момент з тих чи інших причин. Переконайтеся, що всі запрошені прийдуть. Бо відсутність навіть однієї людини може вплинути на атмосферу вашого заходу;
Ваші гості можуть розраховувати на шумне застілля, а тому обов’язково попередьте їх, що весілля буде маленьке з 13 чи 15 гостей. Вони мають бути до цього готові.
Можуть бути проблеми з пошуком ресторану на таку кількість осіб. Обов’язково замовляйте приміщення на більшу кількість гостей, вам буде необхідне місце для танців та апаратури.

Поради по організації камерного весілля:
Не відмовляйтеся від весільних професіоналів, таких як ведучий, відеооператор, фотограф , дизайнери тощо, але попереджайте їх про формат весілля, бо таке свято потребує особливого підходу.

Для всіх наречених, які вагаються – не вагайтеся , а робіть! Організатор та координатор Чародійка не тільки підтримає вас, а допоможе вам отримати справжні емоції.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *