У Рівному зчинили «Весільний переполох»

17-18 березня вперше в Рівному відбулася грандіозна виставка товарів та послуг “Весільний переполох”. Більше року до місцевого Будинку культури приходили закохані, які користувалися перевагами проекту “Шлюбу за добу”. Всього за 24 години, без зайвої бюрократії та черг вони укладали шлюб. Щодня рівненські закохані, які одружувалися або планували це зробити, ділилися переживаннями щодо весілля, запитували, як зробити незабутнім найважливіший день у житті . Це і надихнуло на ідею весільного арт-проекту.

Виступ на “Весільному переполосі”

На святі зібралися десятки учасників івент-індустрії західного регіону, які є знавцями всіх тонкощів успішного весілля.

Чародійка разом з подругами зі студія весільного дизайну «Фатін»
Чародійка знає всі тонкощі організації весілля

На виставці була “Чародійка” – неперевершена організатор, координатор, без шарму якої не проходить жодне свято. Вона наповнила срібним пилом атмосферу заходу, розповідала про важливі моменти в організації весілля.

Чародійка створює портрет пилом для переможців розіграшу
Портрет пилом від Чародійки

В режимі радісного “Весільного переполоху” молодята обирали ведучого, фотографа та відеооператора майбутнього свята, а також кондитерів для свого найсмачнішого кенді-бару і, звичайно, неперевершений look-образ нареченої.

Свято супроводжували виступи
Шоу-номер на “Весільному переполосі”

Окрім приємних турбот, закохані захопливо слухали музичні виступи, були учасниками різноманітних шоу-програм, інтерактивів від ведучих, фешен-показів, дегустації смаколиків. В кращих традиціях гучного свята івентори провели розіграші цінних подарунків та сертифікатів на знижки своїх послуг.

Чародійка організує весілля та свято будь-якої складності

Головним призом був романтичний вікенд для молодят в санаторії “Червона калина”. Пам’ятайте: будь-яке свято пройде “на ура” і без переполоху, а весілля та підготовка до нього будуть в радість тоді, коли Ви довіритеся фахівцям.

І ваше весілля буде в надійних руках!!