Весільна фата - головний аксесуар нареченої

Фата з цим романтичним аксесуаром у дівчат пов’язано багато мрій, переживань і надій. Ще в минулому столітті фата була невід’ємною частиною образу нареченої. На сьогоднішній же день на вітринах салонів весільної моди можна побачити величезний асортимент головних уборів і прикрас для нареченої, але фата весільна є незмінним лідером серед всієї цієї розкоші і краси.

   Як вибрати ідеальну фату під сукню?
Як правило, класичний головний убір нареченої підбирається в залежності від основного наряду:

• під бальне плаття рекомендуємо аксесуар до ліктів. Вважається, що фата повинна закінчуватися там, де починається пишна спідниця, тому весільну фату слід вибирати як одноярусну, так і двоярусну середньої довжини;
• наряд з мережива найбільш вдало буде виглядати з фатою «іспанкою», що повністю приховує локони нареченої. Такий аксесуар носити непросто, але його краса того варта;
• образ нареченої в коротенькій сукенці найкращим чином завершить коротенька весільна фата;
• популярний силует «Рибка» і «Русалка» буде гармоніювати з аксесуаром будь-якої моделі, тому підійдуть різні види фати.

Весільна мода мінлива, а наречені всі різні, щоб сліпо слідувати актуальним тенденціям. Обирайте фату, яка вам пасує до лиця, адже виглядати красиво і ніжно – найбільш гідна мета, до якої варто прагнути кожній нареченій!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *