Чи є різниця між організатором та координатором весілля!?

З кожним днем все частіше можна зустріти такі поняття, як весільний організатор та координатор. З кожним роком все більше агенцій пропонують такі послуги. Але яка ж різниця між весільним організатором та розпорядником(координатор) весілля? Чим вони займаються? І чи взагалі потрібні?

Багато-хто не бачить різниці між весільним координатором та організатором. Хоча, насправді, це зовсім різні поняття. Адже весільний координатор не організовує весілля!

Основна робота весільного координатора – контроль усього процесу Вашого весілля. Ця людина відповідає за те, щоб такий важливий День у Вашому житті був ідеальним та наповнений лише приємними емоціями.

Якщо Ви вирішили самостійно організовувати своє весілля, то без розпорядника на весіллі Вам просто не обійтися.

Тільки уявіть собі: Ви довго та клопітливо готувалися до свого весілля, обрали кращого фотографа, класного ведучого, флорист створить букет з Ваших улюблених квітів, а гості насолоджуватимуться музикою кращих музикантів… Одним словом, – Ваше весілля має бути просто фантастично чарівним! Але хто ж буде контролювати все на Вашому весіллі? Хто буде розподіляти обов’язки та контролювати їх виконання? Хто буде відповідати за те, щоб Ваше весілля пройшло фантастично, як Ви собі спланували? Повірте, у цей хвилюючий ден Ви не зможете самі цього всього контролювати. Для Ваших батьків цей день не менш важливий і хвилюючий. Тому вони не зможуть правильно оцінити ситуацію.

Якщо Ви хочете, щоб все пройшло ідеально, без переживань і нервів, Вам просто необхідний розпорядник на весіллі!

Напередодні весілля, координатор складе для Вас таймінг-план (розпорядок весільного дня), подзвонить усім службам, які задіяні на весіллі, уточнить час їхнього прибуття, їхню готовність, упевниться, що будуть виконані усі домовленості, уточнить їхні обов’язки. І Вам не доведеться напередодні весілля сидіти біля телефону і вирішувати усі організаційні питання. За Вас це зробить координатор.

Що входить в обов’язки весільного координатора:

Весільний координатор – це, в першу чергу, Ваша моральна підтримка на весіллі, Ваш друг і помічник. При виникненні будь-якої непередбаченої ситуації, весільний розпорядник знайде з неї вихід, і Вам не потрібно буде відволікатися на усунення будь-яких непланових несподіванок і неприємних моментів. Це людина, яка зробить все, щоб в такий прекрасний і дуже важливий день все пройшло ідеально!

У Вас мабуть відразу виникло запитання, щодо організатора, що ж він тоді робить?!

Весільний організатор – це фахівець, який займається організацією весілля, аж до послуги «весілля під ключ». Організатор бере участь на всіх етапах весільної підготовки, при бажанні молодих може розробити стиль і концепцію весілля, підібрати всіх фахівців – включаючи також послуги весільного ведучого (при цьому організатор несе повну відповідальність за якість наданих ними послуг), скласти сценарій, надати весільного розпорядника (координатора) і т.д. Цей варіант ідеально підійде, якщо ви не хочете (не можете) самі займатися підготовкою до весілля, а також, якщо планується масштабне свято, організувати яке самостійно ну просто не є можливим.

Ще один важливий момент

Професійний організатор ніколи не буде пропонувати свої послуги без координації весілля. Координація повинна входити в послуги організатора без всяких питань. Так як всі зусилля , витрачені на організацію , без координації просто відлітають в повітря. І в день весілля ви не будете впевнені в тому , що все пройде як заплановано, оскільки не буде людини , яка контролюватиме всі організаційні моменти.

Запам’ятайте, організації без координації бути не може!