Осінь прийшла і весілля гуляти пора

На Русі осінь вважалася одним з найбільш сприятливих для весілля сезонів. Наречені поспішали скріпити свій союз саме в цей час року, притому весілля належало грати в період з 14 вересня до 28 листопада за новим стилем, тобто до початку Різдвяного посту. Осінь залишається тим часом року, коли пари воліють укладати шлюби.

Золотаве листя, осінні квіти, щедрий врожай – не дивно, що осінь, час для найзатишніших і романтичних весіль. Як і у будь-яку пору року, у осінньої є свої особливості, які слід врахувати при організації свята. Як найкращим чином розкрити тематику весілля, створити теплу, душевну атмосферу і врахувати можливі сюрпризи погоди.

Осінь – дуже гарний час року. Листя насичених багряних і золотих відтінків, синє небо, графічні обриси дерев, встигли скинути свій убір – все це послужить відмінним фоном для незабутніх весільних знімків. А легкий смуток природи контрастно підкреслить радісні емоції нареченого і нареченої, їх молодість і красу.

Прикрашання весільного приміщення восени можна використовувати різні мальовничі природні матеріали – листя, колосся, гілки горобини та калини, сухоцвіти і квіти, композиції з фруктів і овочів. Щоб підкреслити цю красу, використовуйте лляні скатертини і серветки нейтральних кольорів.

Ще одна значна перевага осіннього весілля – можливість значно заощадити на столі: відразу після збору врожаю фрукти і овочі коштують дешевше, ніж в будь який інший час року. Єдине, що може зіпсувати настрій молодят восени – це непередбачувана погода. Але і тут сильно засмучуватися не варто. Особливо добрим знаком вважається несподівано почався дощ – він обіцяє нареченим багатство. Якщо під час одруження піде сніг – це також до благополучної і заможної сімейного життя. Вдарила в день весілля мороз означає, що у первістка буде міцне здоров’я.

Осінь для весільних фотографій це царство – кольорів, буйство яскравих осінніх фарб, композицій від алеї з квітів до наповнених завдяки багатству осені. Ажурні парасольки, пледи, кошики, хутряні чи квіткові накидки можуть стати вам у пригоді. Все красиве і всього вдосталь. Правильно побудовані сюжетні лінії зроблять ваше весілля казкою, а фотографії – солодкою пам’яттю для вас .

Пам’ятайте, що осіннє весілля – це величезний вибір можливостей і ідей, а ще – простір для творчості фотографа. Головне, не бійтеся експериментувати і втілювати найсміливіші бажання, і тоді цей день стане самим яскравим і незабутнім подією!

Одружуйтеся по-осінньому. Будьте щасливі!