Ваші чудові моменти – фотограф на весілля

Весільна фотосесія – це особлива подія, якщо ви хочете назавжди запам’ятати своє весілля — організуйте незвичну фотосесію. Через багато років ви зможете перегорнути свій альбом і згадати самі чудові моменти церемонії, оживити ті почуття, знову пережити емоції, з якими йшли до вівтаря.
Фотопрогулянка для багатьох пар – найбільш очікуваний і важливий захід. Хтось готується до весільної фотозйомки заздалегідь, підшукуючи нестандартні локації, хтось, довіряє смаку фотографа у цьому питанні. Але більшість закоханих забуває, що підготовка до фотосесії – це не тільки вибір декорацій.

Відразу постає купа запитань: Скільки часу виділити на зйомку в день весілля, як опанувати себе, свою міміку та тіло, що взяти на прогулянку і як навчитися радіти будь-яким погодним умовам в свій важливий день?!

Що ж робити, саме перше і головне – це знайти фотографа і почати з ним співпрацювати.

Запитаєте, як ??
Зустрітися з фотографом до весілля – це тільки перший крок. Далі, в ідеалі, починається співпраця, у якій важливі старання обох сторін – і закоханих, і фотографа.

Логічно і правильно, якщо весільного фотографа ви вибирали за портфоліо. Щоб пояснити професіоналу, які кадри ви бажаєте отримати, радимо знову звернутися до прикладів робіт. Перегляньте фотоісторії інших пар, відберіть кадри, які хотіли б відтворити, і покажіть їх фотографу.

Сьогодні стає популярною пробна фотозйомка. Досвідчений фотограф ніколи не відмовить вам, а скоріше, навіть сам запропонує провести репетицію фотосесії. Не нехтуйте такою можливістю. Ви будете здивовані, як непросто позувати перед професійною фотокамерою. Пробна зйомка дозволяє подолати страх, звикнути до присутності спостерігача (фотографа), навчитися не помічати його і бути максимально природними.

Фотограф, в свою чергу, зрозуміє, наскільки ви артистичні, які ракурси найбільш вигідні для вас, навчить правильно позувати. Якщо у вас не буде можливості зробити пробну фотозйомку, варто знайти час хоча б для детальної розмови з фотографом. Ми ще раз наголошуємо, що зустріч і знайомство обов’язкова має бути, тоді фотограф зможе дати вам слушні поради про все – і про одяг, і про макіяж, і про те, що варто взяти з собою на зйомку. Хочете отримати якісні знімки – довіряйте рекомендаціям професіонала: він відразу дивиться на все крізь призму об’єктиву.

Весільна фотопрогулянка: коли, де, як довго?
Наступний момент – правильно вписати фотосесію в графік весілля. Хочеться зробити фото в декількох місцях, при цьому встигнути на вінчання, в РАЦС і не змушувати гостей нудитися в очікуванні застілля.

Що ж робити в такій ситуації, ХОЧЕТЬСЯ ВСТИГНУТИ ВСЕ І КРУГОМ?!

Щоб уникнути накладок, українські пари все частіше запозичують закордонний досвід: постановочну весільну фотосесію переносять на інший день. Весільна дозйомка дійсно зручна: ви можете орієнтуватися на погоду, виїхати за місто, прогулюватися без поспіху і зайвих думок. У той же час, фотографи радять не розпорошуватися, а вибрати один мальовничий район або містечко, в якому провести 2-3-годинну фотосесію.

Найпоширеніша помилка наречених – намагатися відвідати якомога більше місць, видатних пам’яток архітектури, щоб сфотографуватися на їхньому фоні. В таких ситуаціях найкраще проявляти індивідуальність і розповідати свою історію. Краще рішення – вийти з фотографом на прогулянку в особливе для вас місце. Можливо, там пройшло ваше перше побачення або там ви вперше поцілувалися. Таке місце є у кожного з нас! І позитивні емоції, які ви там побачите, однозначно найкращим чином позначаться на фото!

Фотографії з весільної фотосесії – це ті спогади про важливий день, які назавжди залишаться з вами!

Прислухайтеся до порад свого фотографа і поставтеся до своєї ролі в творчому процесі серйозно. Якими вийдуть ваші весільні фото, залежить і від вас!