Video Production

Чому відеоконтент впевнено завойовує усі платформи і соціальні медіа?

Бо він привертає та утримує увагу аудиторії, а якісно змонтований ролик емоційно розповість Вашу історію та донесе цінності навіть за 16 секунд у сторіс.

Для бізнесу ми знімемо комерційний ролик про компанію чи бренд, або зробимо рекламу товару. Підкажемо, який формат краще обрати, щоб досягти цілі, адже це може бути запис інтерв’ю, розпаковка чи відеоінструкція, або динамічний рекламний ролик, музичний кліп, іміджеве відео про Вас, авторський влог, аерозйомка, контент для соцмереж тощо!
Чародійка організовує повний цикл виробництва. А це великий об’єм роботи заради кількахвилинного відео про яке Ви скажете: «Це саме те, що треба»!

Процес включає 5 основних етапів. Найперше ми знайомимось з брендом, вивчаємо цілі, створюємо концепцію та план просування. Потім затверджуємо це з клієнтом, а при потребі вносимо правки. Далі готуємось до зйомки – вивчаємо локацію, шукаєм реквізит і акторів, пишемо влучний сценарій. Власне зйомка не займає багато сил і часу, адже найважливіший етап – це постпродакшн: монтаж, корекція кольору, робота зі звуком аж поки картинка не буде ідеальна для Вас!

Більшість підрядників на цьому і зупинися б, але Чародійка пропонує унікальну послугу на ринку – просування відеоконтенту в YouTube, Facebook, Instagram, або медіаресурсах та інших платформах.

Це відкриває більше можливостей для бізнесу донести свою цінність і запам’ятатись. Завдяки правильному налаштуванні таргетингу Ваш ролик потрапить в комп’ютери і телефони будь-якої аудиторії, допоможе достукатись до тих, хто не дивиться телевізор і не читає газет. Крім того, ролик в YouTube залишиться назавжди і буде працювати на Вас ще багато років.

h

Цікавлять деталі і Ви хочете дізнатись більше?

Консультація та розмова з Чародійкою розставить на місця питання – як відео допомагає реалізувати маркетингову стратегію бізнесу.

Video Production народився для того, щоб зберегти важливі миті Ваших подій. Святкова відеозйомка від Чародійки стане відмінним рішенням для весілля, івентів чи бізнес-заходів.

Це завжди емоційні, веселі, динамічні чи романтичні ролики, або цікаві бекстейджі з закадровою музикою, інтерв’ю, фірмовими заставками.

У нас Ви знайдете найкраще
комплексне відеовиробництво у Рівному
за різними напрямками зйомки:

  • Комерційна
  • Рекламна
  • Святкова