Весілля – вибух в голові

Весілля – вибух в голові. Це багато справ, дуже багато рішень, особистих зустрічей, які треба проводити. Ніколи не чула про людину, яка може в цьому допомогти. Почала пошук агенцій, координатора. В Китаї, Америці, таке практикується довгий час. Але я не очікувала, що таке є в Україні, і в нашому місті, ще й на такому високому рівні.

Раніше не розуміла сповна роль координатора весілля. Ірина одразу все показала, розписала, заспокоїла. Мій вибір був однозначним. Вона займалася абсолютно всім: від документів по оформленню шлюбу до місця проведення. Це ресторан, ведучий, кортеж, шоу-програма, весільний таймінг.

Ірина – це людина, яка підтримує тебе морально, яка готує тебе до цього всього, 24 години на добу з тобою, яка до самого дня твого весілля. Вона буде твоїм другом, помічником і особою, яка зробить весілля твоїм святом, а не день до якого ти будеш хвилюватися і думати чи все буде під контролем.

Поки я була за кордоном, вона три місяці займалася організацією весілля. Ми щодня дистанційно з нею спілкувалися. Я приїхала за місяць до власного свята.

Аня